Logo Logo
Peněženky

Peněženky v našem katalogu se značkovým zbožím jsou díky své rozmanitosti a širokému využití vhodné jak pro každodenní používání, tak pro společenské akce, kde potřebujete, aby Vaše oblečení ladilo s módními doplňky. Peněženky nabízíme jak od tuzemských tak i zahraničních výrobců a to vše v prvotřídní kvalitě použitých materiálů a provedení. Prodáváme pánské peněženky i dámské peněženky.

Z čeho jsou naše peněženky

Peněženka, ať už z pravé kůže nebo z jiného materiálu, všechny typy těchto módních doplňků, které Vám nabízíme, dostanete u nás za velmi příznivou cenu. Tento sortiment budeme samozřejmě i nadále rozšiřovat. Pokud hledáte k peněžence vhodný módní doplněk, např. pásek, navštivte naši kategorii, kde na Vás čeká množství opasků pro muže i módních pásků pro ženy.

Kolik stojí peněženky?

Pěkná peněženka nemusí být drahá. U nás můžete nakoupit peněženky i levné peněženky aniž by jste se museli slevit na kvalitě. Kožené peněženky, peněženky decentního vzhledu nebo extravagantnější modely ... Doufáme, že Vás naše nabídka inspirovala k dalším nákupům a my se na Vaši návštěvu budeme těšit. A pokud jste si tentokrát nevybrali, nevadí, zboží je stále doplňováno a obměňováno, proto nás opět navštivte, jistě si u nás vyberete.